Miejsce | Nazwisko i Imię | Grupa | Oś | Krąg | Przeloty | Zając | Śrut razem | Dzik | Rogacz, Lis | Kula razem | Wynik |
1 | Skibiak Dariusz | II | 90 | 100 | 50 | 50 | 290 | 94 | 98 | 192 | 482 |
2 | Bałdyga Grzegorz | I | 95 | 95 | 50 | 45 | 285 | 86 | 96 | 182 | 467 |
3 | Smoliński Piotr | II | 90 | 95 | 50 | 50 | 285 | 79 | 97 | 176 | 461 |
4 | Szczęch Krzysztof | III | 85 | 95 | 45 | 50 | 275 | 90 | 96 | 186 | 461 |
5 | Molski Krzysztof | I | 80 | 95 | 45 | 50 | 270 | 95 | 96 | 191 | 461 |
6 | Krajewski Marek | IV | 90 | 85 | 50 | 45 | 270 | 90 | 99 | 189 | 459 |
7 | Jakubiak Paweł | V | 100 | 75 | 50 | 40 | 265 | 95 | 99 | 194 | 459 |
8 | Tuszkowski Ryszard | V | 85 | 90 | 50 | 45 | 270 | 95 | 93 | 188 | 458 |
9 | Burak Andrzej | I | 95 | 80 | 50 | 50 | 275 | 83 | 97 | 180 | 455 |
10 | Roszko Marcin | V | 85 | 90 | 40 | 50 | 265 | 91 | 97 | 188 | 453 |
11 | Szymczuk Marcin | IV | 90 | 85 | 40 | 50 | 265 | 89 | 97 | 186 | 451 |
12 | Kwaśniewski Marcin | I | 90 | 90 | 40 | 50 | 270 | 89 | 88 | 177 | 447 |
13 | Gajda Robert | IV | 90 | 85 | 45 | 40 | 260 | 88 | 97 | 185 | 445 |
14 | Biernat Stanisław | III | 85 | 90 | 45 | 50 | 270 | 88 | 77 | 165 | 435 |
15 | Borys Damian | II | 95 | 85 | 35 | 50 | 265 | 73 | 97 | 170 | 435 |
16 | Mizerski Maciej | I | 75 | 90 | 35 | 45 | 245 | 89 | 97 | 186 | 431 |
17 | Onopiak Ryszard | II | 85 | 85 | 45 | 50 | 265 | 71 | 94 | 165 | 430 |
18 | Bednarek Tadeusz | V | 80 | 85 | 45 | 45 | 255 | 80 | 91 | 171 | 426 |
19 | Woropaj Zbigniew | II | 85 | 75 | 50 | 50 | 260 | 87 | 77 | 164 | 424 |
20 | Warsiewicz Robert | III | 80 | 75 | 45 | 40 | 240 | 86 | 93 | 179 | 419 |
21 | Ambroziak Grażyna | III | 75 | 75 | 45 | 45 | 240 | 84 | 94 | 178 | 418 |
22 | Wojtulewicz Jarosław | I | 85 | 80 | 30 | 40 | 235 | 90 | 92 | 182 | 417 |
23 | Lubecki Hubert | V | 85 | 70 | 50 | 40 | 245 | 70 | 96 | 166 | 411 |
24 | Jachimiak Grzegorz | VI | 70 | 75 | 35 | 35 | 215 | 86 | 98 | 184 | 399 |
25 | Kisielewski Marek | VI | 90 | 80 | 35 | 35 | 240 | 62 | 90 | 152 | 392 |
26 | Łabenda Agata | II | 65 | 60 | 40 | 35 | 200 | 87 | 81 | 168 | 368 |
27 | Domalewski Zbigniew | IV | 60 | 70 | 30 | 30 | 190 | 74 | 91 | 165 | 355 |
28 | Lubecka Martyna | V | 65 | 75 | 30 | 30 | 200 | 66 | 80 | 146 | 346 |
29 | Zamojski Marcin | IV | 70 | 55 | 30 | 15 | 170 | 87 | 77 | 164 | 334 |
30 | Luto Krzysztof | IV | 45 | 85 | 50 | 15 | 195 | 39 | 68 | 107 | 302 |
31 | Piątkowska Marta | III | 55 | 30 | 0 | 35 | 120 | 62 | 90 | 152 | 272 |
32 | Piątkowska Ewa | III | 50 | 30 | 35 | 15 | 130 | 63 | 69 | 132 | 262 |
33 | Opanowski Jan | VI | 45 | 35 | 15 | 15 | 110 | 34 | 56 | 90 | 200 |
Szablę oficerską wygrał kol. Tadeusz Bednarek
I miejsce w kl. powszechnej zdobył kol. Marcin Kwaśniewski
I miejsce najlepsza Diana kol. Grażyna Ambroziak
21 czerwca 2014 roku odbędą się zawody okręgowe w Ełku, na których będzie reprezentowała nasze koło drużyna w następującym składzie :
Kl. mistrzowska :
Tadeusz Bednarek
Robert Warsiewicz
Hubert Lubecki
Marcin Roszko
Kl. powszechna :
Adam Rekuć
Zbigniew Domalewski
Marcin Zamojski