Tabela wyników XXXIV Turnieju Strzelectwa Myśliwskiego Doliwy 2016
^ Back to Top

Login Form

Grafika losowa

Tabela wyników XXXIV Turnieju Strzelectwa Myśliwskiego Doliwy 2016

XXXIV Turniej Strzelectwa Myśliwskiego w Doliwach wygrał Jacek Leźnicki z Olsztyna, drugi był  Krzysztof Szczęch z Tarnobrzegu a trzeci Robert Pióro z Siedlec. W kategorii najlepsza "diana" zwyciężyła Dominika Przeorek z Ciechanowa. Pokera myśliwskiego wygrał zdobywając szablę oficerską Adam Babiarz z Olecka.

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Grupa

Klasa

Krąg

Przeloty

Zając

Śrut razem

Dzik

Rogacz/Lis

Kula razem

Wynik

1

Leźnicki Jacek

IV

M

95

95

50

40

280

93

93

186

466

2

Szczęch Krzysztof

IX

M

95

80

45

50

270

90

98

188

458

3

Pióro Robert

III

M

80

100

50

50

280

80

97

177

457

4

Pasztaleniec Mariusz

IX

M

80

95

50

40

265

94

98

192

457

5

Szyszka Piotr

V

M

90

80

45

50

265

92

99

191

456

6

Mińszczak Dariusz

I

M

90

85

50

45

270

90

96

186

456

7

Smoliński Piotr

VI

M

90

95

45

50

280

88

88

176

456

8

Gajda Robert

X

M

100

85

40

50

275

84

96

180

455

9

Święcki Krzysztof

III

M

90

100

50

45

285

71

99

170

455

10

Banasiak Tomasz

I

M

85

95

50

45

275

86

91

177

452

11

Jakubiak Paweł

IX

M

90

80

50

45

265

81

100

181

446

12

Borys Damian

VII

M

95

90

35

50

270

80

94

174

444

13

Chodowiec Andrzej

III

P

80

80

50

45

255

90

98

188

443

14

Woropaj Zbigniew

VII

M

100

90

50

45

285

65

89

154

439

15

Roszko Marcin

X

M

90

85

50

40

265

79

94

173

438

16

Gąssowski Wojciech

VIII

M

90

80

40

50

260

78

97

175

435

17

Tuszkowski Ryszard

X

M

90

80

45

45

260

79

95

174

434

18

Domoradzki Zbigniew

I

P

75

80

50

35

240

92

94

186

426

19

Warsiewicz Robert 

VII

M

85

75

45

45

250

86

90

176

426

20

Łożyński Piotr

IV

M

75

85

40

40

240

87

97

184

424

21

Szul Marek

IV

P

75

85

45

50

255

77

91

168

423

22

Onopiak Ryszard

VI

M

85

85

45

40

255

68

99

167

422

23

Gochnio Jerzy

III

M

80

70

50

40

240

86

94

180

420

24

Babiarz Adam

VIII

P

85

80

40

50

255

88

77

165

420

25

Wojtulewicz Jarosław

I

P

75

95

25

40

235

90

94

184

419

26

Werhun Igor

V

P

85

75

50

45

255

72

90

162

417

27

Semkiw Krzysztof

V

P

75

85

50

50

260

65

91

156

416

28

Szymczuk Marcin

VI

M

85

80

40

40

245

84

85

169

414

29

Krajewski Marek

VI

M

85

85

40

45

255

69

90

159

414

30

Zalewski Artur

I

P

80

60

45

40

225

90

95

185

410

31

Kleszczewski Zbigniew

II

P

80

75

35

35

225

87

95

182

407

32

Piętak Paweł

II

M

80

70

45

40

235

77

93

170

405

33

Kostrzewa Dariusz

VIII

M

65

90

45

35

235

73

92

165

400

34

Przeorek Jerzy

IX

M

80

60

40

40

220

78

100

178

398

35

Lubecki Hubert

IX

M

75

80

50

50

255

62

78

140

395

36

Sawicki Dariusz

VI

M

75

70

30

30

205

93

94

187

392

37

Udrycki Sławomir

IV

P

75

80

40

45

240

69

82

151

391

38

Rekuć Adam

V

P

65

70

35

50

220

86

83

169

389

39

Przeorek Dominika

VIII

P

75

85

35

35

230

65

92

157

387

40

Piechowski Miłosław

VIII

P

80

80

25

45

230

74

74

148

378

41

Domalewski Zbigniew

V

P

70

80

35

50

235

59

83

142

377

42

Kisielewski Marek

IV

P

70

75

40

40

225

78

73

151

376

43

Uździłło Witold

II

P

70

75

30

40

215

79

80

159

374

44

Wojtasiak Ryszard

II

P

65

85

45

40

235

62

77

139

374

45

Zamojski Marcin

V

P

75

75

40

45

235

73

62

135

370

46

Wawryniuk Tomasz

III

P

70

70

40

20

200

77

90

167

367

47

Łabenda Agata

VII

M

85

60

35

30

210

67

87

154

364

48

Lubecka Martyna

IX

P

75

85

35

45

240

48

70

118

358

49

Wiśniewski Andrzej

II

P

70

80

35

25

210

58

84

142

352

50

Adamkiewicz Marek

I

P

60

70

35

45

210

50

91

141

351

51

Chróściel Łukasz

III

P

85

60

30

15

190

72

85

157

347

52

Złotorzyński Grzegorz

VI

P

65

55

35

30

185

70

91

161

346

53

Rudnicki Marcin

X

M

85

35

25

45

190

48

92

140

330

54

Narkiewicz Maciej

VIII

P

50

65

40

10

165

55

97

152

317

55

Krawiec-Grabczak Marta

II

P

50

50

35

15

150

79

70

149

299

56

Jańczak Anna

IV

P

60

45

35

35

175

54

70

124

299

57

Piątkowska Ewa

VII

P

55

65

35

20

175

36

83

119

294

58

Opanowski Jan

VII

P

30

15

35

25

105

42

72

114

219

59

Ambroziak Grażyna

X

M

0

0

0

45

45

0

96

96

141

  

Zobacz fotografie z  XXXIV Turnieju Strzelectwa Myśliwskiego Doliwy 2016 >>>

Copyright © 2018 Koło Łowieckie Sarna. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.