^ Back to Top

Do Krainy Wiecznych Łowów odszedł śp. Stanisław Lucjan Ramotowski

 

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

W dniu 01.02.2020 roku około godzin 20:00, Pan Życia i Śmierci powołał do siebie mojego Tatę Stanisława Lucjana Ramotowskiego, wieloletniego członka Zarządu, Łowczego i Prezesa, a także członka Honorowego Naszego Koła.

Plan Uroczystości pogrzebowych jest następujący: Jutro Poniedziałek (03.02.2020) godz. 14:30 wystawienie ciała w dolnym Kościele NMP w Olecku. Tego samego dnia o 17:00 różaniec. Uroczystości Pogrzebowe rozpoczną się we wtorek o godz. 11:00, wyprowadzenie ciała z dolnego Kościoła NMP w Olecku na mszę pogrzebową do Kościoła Najświętszej Maryi Panny w Olecku. Po mszy świętej nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce spoczynku: Cmentarz Parafialny przy Kościele Podwyższenia Krzyża w Olecku.

Wolą zmarłego jest, aby nie przynosić kwiatów. Przy trumnie będzie stała puszka do której Stanisław Ramotowski prosi wrzucać datki na rzecz Szpitala w Olecku. Wolą zmarłego i rodziny jest aby nie składać kondolencji najbliższej rodzinie. Wasza obecność jest dla Nas dowodem Wsparcia i Pamięci. Uścisk dłoni z serdecznym uśmiechem jest najlepszą formą wsparcia. Kto ma wolę i chęć i fizyczne możliwości proszę aby ubrał strój organizacyjny PZŁ. Zarząd proszę o obecność pocztu Sztandarowego. Mam nadzieję, że Tata będzie polował w Krainie Wiecznych Łowów wraz z przyjaciółmi, którzy odeszli wcześniej, a Święty Hubert wskaże odpowiednie Łowiska.

W załączeniu zdjęcie. Takie Tatę chcę abyście zapamiętali, uśmiechniętego. Wspominajcie go tak często jak tylko możecie, człowiek żyje tak długo, jak żyje o nim pamięć.

Z Łowieckim Pozdrowieniem
Darz Bór.
Elżbieta Ramotowska,
Andrzej Ramotowski z rodziną,
Iwona i Jarosław Kuszewski z rodziną,
Adam Ramotowski z rodziną

Copyright © 2021 Koło Łowieckie Sarna. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.