^ Back to Top

Login Form

Grafika losowa

Walne Zgromadzenie naszego Koła podjęło uchwałę o wdrożeniu formy e-polowania - EKEPI

W związku z faktem, iż Walne Zgromadzenie naszego Koła w dniu 29 kwietnia br. podjęło uchwałę o wdrożeniu formy e-polowania - EKEPI, tzn, Elektronicznej Książki Polowań Indywidualnych, Zarząd Koła czyni obecnie starania w celu jej wdrożenia. Podstawowym wymogiem korzystania z tej formy przez myśliwego jest na obecnym etapie prac wdrożeniowych podanie danych do rejestracji w systemie.

Może to być nr. legitymacji PZŁ, ale nowej po wymianie lub nr. PESEL. Zarząd jest w posiadaniu numerów nowych legitymacji PZŁ członków naszego Koła stąd prośba do Kolegów którzy jeszcze jej nie mają aby niezwłocznie podali zwrotnie swój numer PESEL na mój adres.

Wymóg ten jest niezbędny gdyż po wdrożeniu systemu e-polowania (do końca lipca br.) tylko członkowie Koła w nim zarejestrowani będą mogli wykonywać polowania indywidualne.

Sekretarz Zarządu Janusz Lubecki

Copyright © 2020 Koło Łowieckie Sarna. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.