Powrót do strony głównej
  2020.06.28 Zawody strzeleckie o tytuł najlepszego strzelca w KŁ Sarna.

W dniu 28 czerwca 2020 r. odbyły się zawody strzeleckie o tytuł najlepszego strzelca w KŁ Sarna.
Zawody rozpoczęto wspomnieniem i minutą ciszy o Ś.P. kolegach którzy odeszli do Krainy Wiecznych Łowów w ciągu ostatnich miesięcy: Ś.P. Marian Wijas, Ś.P. Janusz Lubecki, Ś.P. Stanisław Ramotowski, Ś.P. Józef Bućwiński.
W klasyfikacji Dian zwyciężyła Ania Warsiewicz.
W klasie powszechnej zwyciężył Krzysztof Luto 340 punktów na 450, drugi był Zbigniew Domalewski, a trzeci Marcin Zamojski.
W klasyfikacji mistrzowskiej wygrał Marcin Roszko 423 punkty na 450, drugi był Robert Warsiewicz, a trzeci Adrian Hościło.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodności
 Jeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

www.sarna.olecko.pl

Ostatnia zmiana: 28 czerwca 2020